GOLD Oruçoğlu Thermal Resort

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,228 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Afyon-Kütahya Karayolu 14. Km Afyonkarahisar
  • TELEFON: +90 272 251 50 50
  • FAX: +90 272 251 50 60
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.orucoglu.com
  • E-POSTA: [email protected]
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Afyon-Kütahya Karayolu 14. Km Afyonkarahisar

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

VİZYONUMUZ

Oruçoğlu Thermal Resort ailesi olarak;
Yıllardan beri süregelen tecrübemiz ve sektörde öncü olmanın yüklemiş olduğu sorumluluğun farkındalığı ile misafir memnuniyetini hedefliyor ve bu hedefe giden yolda, tüm çalışan ve yöneticilerimiz ile birlikte toplam kalite anlayışını benimseyerek, bu yöndeki etkinliği sürekli kılmayı planlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Misafirlerimizin düşüncelerini kendimizi geliştirmek için fırsat olarak biliyor, misafir istek ve beklentilerini yöneticilerimiz ile toplam kalite anlayşında yoğuruyor ve personelimizi de bu yönde bilinçlendirerek misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Oruçoğlu Thermal Resort olarak prensibimizdeki ana hedefimiz; misafirlerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli bir hizmet sunabilmektir.
Bu prensip dahilinde;
– Uzun vadeli dostluklar biriktirmeyi kendimize amaç edinip,yatırımımızı misafirlerimize yapıyoruz. Misafirlerimizin her türlü istek ve önerilerini dinliyor, şikayetlerini çözümlüyor ve misafirlerimize geri bildirimlerini yapıyoruz.
– Misafirlerimizin beklentilerini, etkin olarak uyguladığımız Kalite Yönetim Sistemi ile en iyi şekilde algılıyor ve verdiğimiz hizmeti bu yönde şekillendiriyoruz.
– Misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek adına kaliteyi ölçülebilir hale getiriyor, sistemin sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için verdiğimiz hizmet ve sonuçları ile ilişkili hedefler belirleyip çalılşanlar ile yönetimin uyumlu birlikteliğini oluşturuyoruz.
– Toplam Kalite anlayışını yaygınlaştırmak, kendimizi sürekli geliştirmek adına çalışmalarımıza düzenli eğitim vererek yetkinliklerini arttırıyoruz.
– Kalite sistemimizi tüm çalışanlarımızın benimsemesini sağlıyor, çalışanlarımızı da sisteme dahil ederek çalışmalarımızı iyi bir ekip olmanın bilinci ile gerçekleştiriyoruz.
– Daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevre sağlamak için, doğal kaynaklarımızı daha verimli kullanabileceğimiz çözümler üretiyor, riskleri en aza indirerek, çevre kirliliğini önlemek ve azaltmak adına çalışmalar yapıyoruz.
– Enerji tüketimimizi azaltarak çevreyi korumak için; enerji performansımızı geliştirecek tasarımları, enerji tüketimimizi azaltacak teknoloji ve hizmetleri tercih ediyoruz.
– Tüm bu çalışmaları yaparken yasal şartlara ve mevzuata da uymayı ihmal etmiyoruz.

Hedeflerimize ulaşmamızda gerekli desteği kendisini ve işini geliştirmeyi seven, kurumsal değerleri benimseyen ve öğrenmeye açık çalışanlarımız ve yöneticilerimizden alıyoruz. Biz Oruçoğlu Thermal Resort ailesi olarak yukarıda ayrıntılarını verdiğimiz politikalarımıza uygun faaliyetler yürütmeyi taahhüt ediyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanı
LEVENT ORUÇ

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.