TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
833 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Numan Demircan
  • ADRES: Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no: 9
  • TELEFON: 0 (216) 398 2748
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Geleneksel merkez mil operasyonu ile veya çerçevenin üstündeki menteşelerden iki şekilde açılabilen çatı penceresi. Açma yönteminin değiştirilmesi, çerçevenin yanındaki bir sürgülü anahtar kullanılarak saniyeler içinde yapılabilir. Mimarlar gün ışığını en önemli yapı malzemelerinden biri olarak görür ve çoğu zaman tasarımlarının başlangıç ​​noktasıdır. Doğal olarak aydınlatılan ortamların sürdürülebilirliği ve sağlıkla ilgili yararları, onları doğal ışığın kullanımını birçok yeni ve heyecan verici yolla keşfetmeye teşvik eder. FAKRO bunu anlıyor ve bu tasarımları geliştiren ürünlerle yol göstermeye devam ediyor.

Pencerenin üstten ve merkez eksen üzerinden açılmasını sağlayan yeni nesil preSelect penceresi dahil olmak üzere birçok patentli özelliği içeren çatı penceresi çözümleri tasarlar ve üretir. Enerji verimliliği, güvenlik ve işlevsellik, tasarımlarımızdaki temel özelliklerin başında gelirken, temel ham maddemiz olan kereste, yönetilen ormancılıktan kaynaklanmaktadır.

Hem eğimli hem de düz çatılar için benzersiz tasarımlar ve yenilikçi çözümler doğal ışık çözümleri için endüstri lideri olduğunu gördü. Düz çatı penceresi gibi pencereler, geleneksel çatı penceresi konseptini modern mimarın yapı tasarımlarını tamamlayan yeni tasarım seviyelerine götürmüştür.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.